Koks drabužis tinkamiausias mano keturkojui?

Gyvenant Lietuvoje atšiaurias oro sąlygas jaučiame ne tik mes, be ir mūsų augintiniai. Keletas patarimų, kaip išrinkti geriausią aprangą

APRANGA

Ar aktyviai leidžiate laiką su savo keturkoju atšąlus orams? Ar vaikštinėjate ramiai po miestą, ar renkatės mišką? Ar Jūsų keturkojis turi storą kailį ir nešąla, o tik nori apsisaugoti nuo lietaus? Ar galbūt augintinio kailis labai plonas, todėl jam visada labai šalta?

Atsakydami į šiuos klausimus galite labai susisiaurinti aprangos, tinkančios Jūsų šuniui, spektrą.

Taigi trumpai: jei Jūsų augintinis aktyvus lauke, jam greičiausiai reikės drabužio iš tampresnio audinio, kuris visiškai nevaržys judesių. Kaip variantas galėtų būti džemperis iš neopreno audinio. Jei keturkojis nepasižymi storu kailiu ir jam lauke tikrai šalta, rinkitės pašiltintas striukes/paltukus - šiam atvejui rekomenduojame neperšlampantį, pašiltintą paltą. Jeigu norite šuniuko apsaugoti nuo lietaus, bet nereikalinga papildoma šiluma - rinkitės lietpalčius.

Kitas labai svarbus aspektas, į ką reikėtų atsižvelgti, - ar Jūsų šuo leidžiasi jam vilti drabužius per galvą. Žinau, kad tikrai yra nemaža dalis keturkojų, kurie šio veiksmo itin nemėgsta. Šiuo atveju - rinkitės uždedamus drabužius, kurie segasi per priekį ir krūtinę. Tokio stiliaus turime paltuką.

Jei augintinis nesipriešina velkamas per galvą, tai tada turite daugiau pasirinkimo: galite rinktis stilingus džemperius arba striukes.

suns drabuziai
suns striuke
suns dzemperis