Kaip priderinti guolį namuose?

Sužinok, kaip tinkamai pasirinkus guolį paįvairinti arba papildyti namų interjerą

2 min read

kaip pasirinkti guoli
kaip pasirinkti guoli

Tikiu, kad Tu, kaip ir aš, nori gyventi gražiuose, jaukiuose, tavo skonį atitinkančiuose namuose.

Kad namai tikrai būtų jaukūs ir gražūs, turime skirti dėmėsio interjerui. Augintinio guolio svarba namų interjere yra ne mažesnė nei kitų baldų kaip fotelis, stalas ar panašiai. Taigi, kaip tinkamai pasirinkti augintinio guolį, kad jis derėtų namų interjere?

Štai keletas interjero dizainerės Linos (iš ListDesign arba IG: @listdesign.art_interjeras ) patarimų:

  • Nusprękite, kuriame kambaryje statysite augintinio guolį. Apgalvokite, kuriame kambaryje augintinis praleidžia daugiausia laiko, o galbūt turi mėgstamą gulėti kampą?

  • Naujam augintiniui ruoškite guolį, tokioje vietoje iš kurios plačiai matytųsi visas kambarys, - šuniukai jaučiasi saugiau matytami kuo daugiau erdvės ir savo šeimininkus. Įvertinkite ir guoliuko dydį, kaip jis tilps interjere, ar bus patogu judėti aplink tiek jums, tiek augintiniui.

  • Pasirinkus kambarį, kuriame statysite guolį,pagalvokite kokio efekto norėtumėte - ar kad guoliukas įsilietų į jūsų interjerą, ar taptu jaukiu ryškesniu akcentu.

  • Įvertinkite guoliuko medžiagiškumą. Renkantis guoliuką, būtina atkreipti dėmesį į medžiagos savybes, o jei dar medžiaga dera ir interjere, su kitais minkštaisiais baldais, tai bus puikus derinys, kuris interjere atrodys elegantiškai, apgalvotai ir prabangiai. Dabar lieka tik išsirinkti spalvą.

  • Monochromiškos harmnijos mėgejams. Norint interjere įsliejančio guolio, rinkitės jį pagal netoli nuo guolio esančių minkštųjų baldų, užuolaidų ar kilimo spalvą. Šitaip guoliukas įsilies į “didesnį” vaizdą nepastebimai.

  • Rinkitės akcentinę spalvą. Drąsesniems šeimininkams, norintiems išryškinti augintinio mėgstamiausią gulėjimo vietą, rekomenduoju taip pat apsidairyti ir paieškoti akcentinių spalvų, kurios jau yra interjere. Interjerai visada atrodo išbaigti, kai mažos detalės atsikartoja visame interjere, todėl apsidairykite- galbūt jūsų valgomojo kėdės ar sofos pagalvėlės išsiskiria iš bendro interjero spalvyno?

  • Nebijokite kontrasto. Tačiau, jei norite guoliuko, kuris tikrai išsiskiria jūsų interjere, padarykite išvadą, kurios spalvos visame interjere ar būtent tame kampe, kuriame statytsite guoliuką yra daugiausia, ir pasinaudoję spalvų ratu, rinkitės priešingą spalvą. Spalvų rate priešinga spalva, visada labiausiai suspindi ir atsiskleidžia. Spalvos kontrastuos, bet puikiai derės tarpusavyje.

SUNS GUOLIS
SUNS GUOLIS
GUOLIS SU AUKSTAIS KRASTAIS
GUOLIS SU AUKSTAIS KRASTAIS

Pasižvalgius po mūsų guolių asortimentą, manau tikrai rasi savo namams tinkamą variantą.

O jei dvejoji - susisiek el.paštu ar socialiniais tinklais, ir mes Tau padėsime surasti tinkamiausią guolį!