Šuns guolis. Kokį audinį rinktis?

Svarbiausi aspektai, į ką atkreipti dėmėsį renkantis šuns guolį

2 min read

koks turi buti suns guolis
koks turi buti suns guolis

Renkantis guolį savo šuniui labai svarbu atkreipti dėmėsį į tai, iš kokio audinio guolis yra pasiūtas. Šuns guolis turi tarnauti jūsų keturkojui ir jums, o ne atvirkščiai, - todėl guolio priežiūra turi būti itin paprasta!

O kokios savybės nulemia lengvą ir laiko nereikalaujančią guolio priežiūrą?

Pirmiausia, labai svarbu išspręsti šuns šėrimosi problemą! Kad šunys šeriasi - visi žinome. O kaip su tuo kovoti?

Taigi, atkreipkite dėmėsį, kad guolis būtų Pet Friendly (draugiškas gyvūnams),- tai reiškia, jog augintinio plaukai neįstrings į audinį. O patikėkit, jūs tikrai nenorite, kad guolis nuolat būtų aplipęs plaukais! Turint Pet Friendly guolį, visus plaukus jūs lengvai nuvalysite tiesiog perbraukus ranka, arba naudojant tuos lipnius pūkų/plaukų surinkėjus.

Mes taip pat žinome, jog šunys nėra patys tvarkingiausi sutvėrimai šiame pasaulyje, tiesa? :D

Parėjus iš lauko, tikiu, kad kiekvienas nuvalome keturkojui kojas, tačiau kažkiek nešvarumų vistiek lieka. Ir nešvarumai nugula ant guolio. O kur dar skanėstų/kaulų valgymas ar seilių varvėjimas?! Mes nenorime namuose matyti nešvaraus, dėmėm "apėjusio" guolio. Todėl, labai svarbu, kad guolis turėtų Easy Clean (lengvai valomas) technologiją!

Easy Clean reiškia, kad audinys yra padengtas specialia danga, kuri leidžia nuo audinio nuvalyti įvairias, sunkiai įveikiamas dėmes (net tokias kaip raudonas vynas, tušinuko rašalas ar kava). Turėdami tokia funkcija pasižymintį guolį, jums nereikės sukti galvos, kaip čia išvalyti dėmę, kuri atsirado po kaulo graužimo guolyje ar valngant šaldytą mėsą iš Kong žaislo. Kaip aš mėgstu sakyti: Easy Clean - Easy Life (Lengvas Valymas - Lengvas Gyvenimas)!

Mes, kurdami Niekados Šalies guolius apie šiuos dalykus iškart pagalvojome, todėl ir siūlome jums guolius, kurie yra Pet Friendly ir Easy Clean!

APŽIŪRĖTI GUOLIUS GALI PASPAUDUS MYGTUKĄ APAČIOJE :)

suns guolis-palapine
suns guolis-palapine
suns guolis su bortais
suns guolis su bortais