Augintinio guolis - kaip išsirinkti geriausią

Vienas iš pagrindinių kiekvieno augintinio poreikių yra namuose turėti savo kampelį, kuriame jis galėtų miegoti ar tiesiog pailsėti. Net jei keturkojis kartais nori miegoti kartu su Jumis lovoje, būtina jam turėti savo erdvę – saugią vietą, kurioje jis gali leisti laiką bet kuriuo paros metu. Bet apie miegojimą lovoje - atskiras įrašas.

Guolio tipai. Koks yra geriausias mano keturkojui?

Rinkoje galime rasti daug įvairiausių guolių, tad tikiu, kad išsirinkti tinkamiausią gali būti sudėtinga. Ypač, jei tai Jūsų pirmasis augintinis ir neturite daug patirties.

Pirmiausia apžvelgsiu, kokie yra pagrindiniai guolių tipai:

  • čiužinio tipo guolis (dažniausiai gana kietas, tvirtas);

  • čiužinuko-pagalvės tipo guolis (minkštas);

  • urvo/būdos/namelio tipo guolis (su stogu arba dalinai su stogu);

  • minkštas guolis su bortais (gali būti apvalus ar stačiakampės formos guolis su paaukštintais kraštais).

Kaip suprasti, koks guolis geriausias Jūsų augintiniui?

Patarčiau tik įsigijus augintinį (ar tai būtų šuo ar katė) pirmosiosmis savaitėmis nepirkti brangaus guolio, o pirmiausia stebėti jo poreikius. Pamatysite, ar augintiniui labiau patinka gulėti minkštai/kietai, ar jis mėgsta pasislėpti po stalu, lova ar pan., o miega tik padėjęs galvą aukščiau, ar miega išsitiesęs pilnu ūgiu, ar susisukęs. Labai daug veiksnių gali nulemti, koks guolis keturkojui bus priimtiniausias.

Taigi, jei pastebite, kad augintiniui patinka

Jeigu Jūs auginate vyresnio amžiaus šunį ar katę, jiems patartina rinktis kietesnį guolį, kad būtų geriau palaikomi sąnariai - šiam atvejui rekomenduoju kietą čiužinuką (tokį pas mus galite užsisakyti individualiai).

Guolio dydis. Kaip parinkti tinkamą dydį keturkojui?

Auginant keturkojį nuo mažumės turime susitaikyti, kad vienas ir tas pats guolis vaikystėje ir jau suaugus netiks. Šunys ir katės auga, todėl ir jų poreikiai keičiasi.

Jeigu mažam keturkojui nupirksime didelį guolį su "ant išaugimo" idėja, tai tikėtina, kad jam guolyje nebus jauku gulėti, nes guolis jam bus tiesiog per didelis, ir nesuteiks saugumo jausmo.

Ir nepamirškime fakto, kad maži keturkojai (ypač maži šuniukai) yra linkę viską kramtyti (ypatingai kol keičiasi dantys). Tad pirmiesiems keliems mėnesiams neverta daug investuoti į guolį, o jau pasikeitus dantims galime rinktis gerą, kokybišką ir patvarų gultą, atliepiantį augintinio poreikius.

Tarkime mūsų augintinis jau užaugo ir norime jam suteikti karališką poilsį ilgam laikui. Per visą brendimo laiką mes jau esame išsiaiškinę keturkojo miegojimo įpročius, ir jau žinome kokio tipo guolio reikia. O kaip parinkti tinkamą dydį?

Guolio kokybė.

Mes tikrai nenorime guolio keisti kas porą mėnesių dėl susidevėjimo. Kad išvengtume šo, turime atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių dalykų:

Guolio dizainas. Guolis - interjero detalė.

Mes šventai tikime, kad guolis, kaip ir bet kuris kitas baldas Jūsų namuose, turi derėti bendrame interjere.

Rinkites dizainus ir spalvas derančius Jūsų namuose.

Gal Jūsų namai šviesūs, skandinaviško stiliaus ir norite išlaikyti vientisumą? Tada rinkitės šviesų, modernų guolį.

O gal norite šviesiam interjerui suteikti "prieskonio" ir įnešti spalvų? Tokiu atveju puikiai atrodys mėlynos spalvos guolis.

Gal Jūsų namų interjere dominuoja medis ir norite išlaikyti šį natūralumo jausmą? Tada rinkitės medinį guolį - namelį

Jeigu norėtumėte pasikonsultuoti dėl guolio tipo ir spalvų - galite susisiekti su mumis Jums patogiu būdu . Kartu rasime Jūsų namams ir augintiniui geriausią guolio variantą!

Medinis suns guolis
Suns guolis
augintinio palapine
gyvuno guolis

Mes kaip ir Jūs norime tik geriausios ir aukščiausios kokybės poilsio visiems keturkojams draugams!

Todėl naudojame tik aukščiausios kokybės baldinius audinius, turinčius Easy Clean ir Pet Friendly technologijas. Siūlome platų guolių pasirinkimą