Mūsų istorija

„Niekados šalis“ – tai galimybė džiaugtis vaikyste! Norime, kad Jūsų augintinis galėtų susikurti nuosavą Niekados Šalį, joje jaustis saugiai, patogiai ir jaukiai.

Kaip gimė Niekados Šalis? Ir kodėl šis prekinis ženklas būtent taip vadinasi? Ir kodėl turėtumėte pasirinkti mus?

Jei pažiūrėtume giliau į pavadinimą, tai Niekados Šalis yra ta šalis, kurią mes susikuriame patys. Tai lyg mūsų svajonių pasaulis, išsvajota šalis, mums saugi ir labai patogi vieta, kurioje norime ir galime būti savimi. Tokį jausmą mes norime, kad patirtų mūsų klientai - mieli keturkojai augintiniai, o taip pat ir jų šeimininkai. 

Niekados Šalies vertybės ir prioritretai: aukščiausia kokybė, estetika bei atsakomybė prieš save ir klientą. Stengiamės, kad gaminiai pasižymėtų itin aukšta kokybe, todėl atsargiai renkamės žaliavas, bei skiriame ypatingą dėmėsį kiekvienam užsakymui. Norime, kad gaminiai atliktų ne tik pagrindinę funkciją, tačiau ir taptų interjero detale. Visi mūsų gaminiai pasižymi minimalizmu bei estetika. Kuriame modernaus dizaino produktus su natūralaus medžio elementais. Gaminių neapkrauname nereikalingomis detalėmis - kiekvieną jų apgalvojame! Niekados Šalies siekis sukurti artimesnį ryšį su klientu, mes norime būti ne tik pardavėjas, bet ir vieta, kur žmogus gali rasti įdomesnės informacijos apie augintinius (tuo dalinamės savo Instagram paskyroje), gali dalintis savo akimirkomis ir įspūdžiais. Taip pat mes norime bent truputį prisidėti prie mūsų planetos saugojimo, todėl stengiamės vadovautis tvarios gamybos principais (apie tai rašome : https://niekadossalis.lt/blogas-tvari-gamyba ). Na o kaip viskas prasidėjo..? Gal trumpai apie abu (Indrę ir Karolį - du žmones, statančius Niekados Šalį) iš mūsų. 

Jei bendraujate su mumis socialiniuose tinkluose ar telefonu - kitoje pusėje slepiasi Indrė. Tad trumpai apie mane. Tikriausiai ši idėja pradėjo gimti jau kažkur prieš 5 metus, o gal net anksčiau - dar studijavau. Tuo metu viskas vyko tik galvoje, mintyse, labai abstrakčiai, ir žiūrėjau į tai kaip tiesiog į svajonę. Aš visada įsivaizdavau, kad noriu ką nors sukurti, turėti kažką savo, dirbti nepriklausomai. Labai daug klausydavausi istorijų, kaip žmonės pradeda savo verslus, arba kaip netikėtai jų hobis pradeda nešti pelną ir taip viskas gimsta. Su pavydu klausydavau ir galvodavau, kad visiems tiems žmonėms labai pasisekė. Galiausiai 2020 metų vasarą pradėjome su Karoliu intensyviau galvoti sritis, ką sugebėtume daryti ir ko, galbūt, trūksta Lietuvos rinkoje. Taip ir apsistojome ties augintinių prekėmis. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad šių prekių yra apstu, bet man pasirodė, jog ši sritis dar nėra pilnai išpildyta. Parduotuvėse parduodami augintinių guoliai dažnu atveju yra kažkiek vienodi, tad mes norėjome įnešti šiek tiek naujų vėjų, sukurti originalią ir stilingą prekę!

Taip pabandžiau padaryti pirmąjį guoliuką-palapinę. Pirmasis, labai netobulas, namukas gimė 2020 m rugpjūčio 28 dieną, po to sekė koregavimai iki galutinio ,,išsigryninimo''.

Jei gyvenate Vilniuje ir užsakymą pristatome į namus - tai Jūs gyvai susitinkate su Karoliu! Karolis jau iki Niekados Šalies buvo daugiau mažiau laisvas žmogus. Jis dirba, ir dažnai dirba daug, bet labai ne monotonišką, kūrybinį darbą. Karolis jau irgi kuris laikas svajojo padaryti, sukurti kažką savo. Mes abu garsiai mąstydavome, ką galėtumėm padaryti, ir abiems labiausiai ,,prilipo" mintis su augintinių prekėmis. Visame pačios pradžios procese Karolis buvo įsitraukęs, patardavo ką kur reikėtų pakeisti, abu rinkomės audinius, jų spalvas (tam pasitelkėme ir draugų pagalbą, nes šios spalvos turėjo patikti ne tik mums, bet ir daugiau žmonių), galiausiai abu sukūrėme savo puslapį, kuriame dabar apie mus ir skaitote.

Nors viskas prasidėjo nuo namukų-palapinių, kuriuos labai mylime ir tikime šiuo gaminiu, mes ties jais neapsistojame ir jau dabar parduotuvėje galite pamatyti daugiau mūsų prekių. Tačiau kad ir kiek prekių sukurtume, jas visas vienija ir vienis ta pati idėja. Stengsimės išlaikyti tai, kad gaminys būtų kokybiškas, praktiškas, gražaus dizaino ir estetinės išvaizdos. Kuriame tai, kas mums patiems yra gražu, ir ko nebūtų gėda padovanoti savo geriausiam draugui.

Kiekvienas guoliukas-palapinė yra savitas kūrinys, pagamintas rankomis ir pripildytas meile, kad Jūsų gyvūnas galėtų mėgautis aukščiausia kokybe.